Serwis ogumienia

Wulkanizacja

W zakres naszych usług wchodzi zarówno wymiana, jak i naprawa uszkodzonego ogumienia. W naszym serwisie wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, który pozwala wykonywać usługi szybko i profesjonalnie. Wymieniamy opony zarówno na felgach aluminiowych, jak i stalowych, a także opony na felgach z czujnikami ciśnienia TMPS. Prowadzimy również wyważenie kół, abyś mógł wyjechać z naszego serwisu bezpiecznie. 

Wymiana opon

Szukając profesjonalnego punktu wymiany opon w Warszawie zapraszamy do  naszego serwisu w pobliżu dzielnic Mokotów oraz Ursynów. Oferujemy  szybką  i  profesjonalną wymianę opon na każdy sezon . Wymieniamy opony zarówno na felgach aluminiowych, jak i stalowych, a także opony na felgach z czujnikami ciśnienia TMPS. Prowadzimy również wyważenie kół, abyś mógł wyjechać z naszego serwisu bezpiecznie.

Przechowywanie opon

Oferujemy Państwu usługę przechowywania opon zimowych lub letnich w najbardziej odpowiednich warunkach dla ogumienia.  Zakup opon to inwestycja na lata, a właściwe przechowywanie wydłuża ich żywotność . Opony należy chronić przed szkodliwymi czynnikami takimi jak promienie słoneczne, wilgoć oraz wysokie temperatury,  pozwoli to uniknąć pękania, odkształcania się i starzenia się gumy.

Jeśli nie masz odpowiednich warunków bądź miejsca, zapraszamy do serwisu w Warszawie,  a przechowamy je dla Ciebie!

 

Usługi:

- wymiana opon

- wyważanie kół

- naprawa opon

- prostowanie felg

- przechowywanie opon